Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Sony |
| Teknoloji | : SXRD LCD Projeksiyon |
| Projeksiyon Türü | : 4K Projeksiyon |
| Parlaklık | : 1500 ANSI lümen |
| 3D Özellik | : Var |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Yok |
| Görüntü Oranı | : 16:10 |
| Gerçek Çözünürlük | : 4096×2160 |
| Maksimum Çözünürlük | : 1920×1080 |
| Kontrast | : Dinamik |
| Lamba Ömrü | : 6000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | : 6000 Saat |
| Lens Oranı | : 1.85:1 |
| Lamba Kodu | : LMP-H220 |
| Lamba Tipi | : 225 W |
| Ethernet Arabirimi | : Yok |
| PJ Link Kontrol | : Yok |
| PJ Link | : Yok |
| AMX Kontrol | : Yok |
| Crestron Kontrol | : Var |
| Video Uyumluluğu | : 480i(525i), 576i(625i), 480p(525p), 576(625p), 720(750)60p, 720(750)50p, 1080(1125)60i, 1080(1125)50i, 1080(1125)25p, 1080(1125)24p, 1080(1125)24sF, 1080(1125)30p, 1080(1125)60p, 1080(1125)50p, VGA(640×480), WUXGA(1920×1200) |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Terminalleri |
| HDMI | : Var |
| MHL | : Yok |
| VGA | : Yok |
| Component Video | : Yok |
| Monitör Out | : Yok |
| Composite Video | : Yok |
| S-Video | : Yok |
| USB Tip A | : Yok |
| USB A Power | : Var |
| USB Tip C | : Yok |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : Yok |
| DVI-D | : Yok |
| DVI-I | : Yok |
| HD-SDI | : Yok |
| 5 x BNC | : Yok |
| DisplayPort | : Yok |
| 3D-Sync | : Yok |
| RCA (L/R) | : Yok |
| Mikrofon | : Yok |
| Kontrol Portları | : Bağlantı Terminalleri |
| RS232C | : Yok |
| RJ-45 | : Var |
| M3 Remote | : Var |
| USB Tip B | : Yok |
| 12V Trigger | : Var |
| GPIO | : Yok |
| Çıkış Birimleri | : Bağlantı Terminalleri |
| Stereo Mini Jack 3.5mm | : Yok |
| Fan Sesi | : 26 dB |
| Eko Fan Sesi | : 26 dB |
| Lens Shift | : Var |
| Yatay | : 31 |
| Dikey | : 85 |
| Keystone Correction | : Yok |
| Yatay Düzeltme | : Yok |
| Dikey Düzeltme | : Yok |
| Kullanım Şekli | : Film veya Cam ile Arkadan Yansıtma Tavana Asarak Masaüstü |
| Hoparlör | : NA |
| Boyutlar (WxHxD) | : 495x195x463mm |
| Ağırlık | : 14 kg |
| Tasarım | : Beyaz |
| Enerji Tüketimi | : 350W |
| Güç Kaynağı | : 137 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz |
| Garanti | : 2 Yıl |
| Kutu Aksesuarları | : Garanti Belgesi Güvenlik Kartı Uzaktan Kumanda Ve Piller Lens Kapağı VGA Bilgisayar Kablosu Kullanım Kılavuzu (CD) Güç Kablosu |
| Ekstra Özellikler | : HDR Uyumluluğu, Endüstri Standardı RF 3D ile Uyumlu Gözlük, Motionflow™ Teknolojisi,”4K Ana Kopyalı” Blu-ray™ Disklerle Uyumludur. |
| Ethernet arabirimi | : Var |
| Component Video RGB | : Yok |























There are no reviews yet.