Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Sony |
| Teknoloji | : 4K Lazer Projeksiyon |
| Projeksiyon Türü | : 4K Sinema projeksiyon |
| Parlaklık | : 2000 ANSI lümen |
| 3D Özellik | : Var |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Opsiyonel |
| Görüntü Oranı | : 1.9:1 |
| Gerçek Çözünürlük | : 4096×2160 |
| Maksimum Çözünürlük | : 4096×2160 |
| Lamba Ömrü | : 20.000 Saat |
| Video Uyumluluğu | : 720(750)60p, 720(750)50p, 1080(1125)60i, 1080(1125)50i, 1080(1125)25p, 1080(1125)24p, 1080(1125)24sF, 1080(1125)30p, 1080(1125)60p, 1080(1125)50p, VGA(640×480), WUXGA(1920×1200) |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Terminalleri |
| HDMI | : 2 adet |
| USB A Power | : Var |
| Kontrol Portları | : Bağlantı Terminalleri |
| RS232C | : Var |
| 12V Trigger | : Var |
| Çıkış Birimleri | : Bağlantı Terminalleri |
| Fan Sesi | : 24 dB |
| Eko Fan Sesi | : 24 dB |
| Ekstra Özellikler | : 4K Lazer Gerçek Sinema Projeksiyon Cihazı |
























There are no reviews yet.