Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : Sony |
| Teknoloji | : Lazer Projeksiyon |
| Projeksiyon Türü | : 4K Lazer Projeksiyon Cihazı |
| Parlaklık | : 2500 ANSI lümen |
| Gerçek Çözünürlük | : 4096×2160 |
| Maksimum Çözünürlük | : 4096×2160 |
| Kontrast | : 1000000:1 |
| Lamba Ömrü | : 24.000 Saat |
| Lens Oranı | : 0.74-1 |
| HDMI | : Var |
| RS232C | : Var |
| Hoparlör | : 80W |
| Boyutlar (WxHxD) | : 573 x 190 x 496 mm |
| Ağırlık | : 35 kg |
| Garanti | : 5 Yıl Garanti |






















There are no reviews yet.