| Parlaklık Aralığı | 4001-6000 lümen |
|---|---|
| Parlaklık | 4500 lümen |
| Gerçek Çöz. | 1920×1080 Çözünürlük |
| Kontrast Aralığı | 10000:1+ |
| Teknoloji | Lazer |
| Marka | ViewSonic |
| Projeksiyon Türü | Ofis-Kurumsal-Ev Sinema |
| Görüntü Oranı | 16:9 |
| Maksimum Çöz. | 1920×1200 |
| Kontrast | 100000:1 |
| Lamba Ömrü | 15000 saat |
| Eko Lamba Ömrü | 20000 saat |
| Lamba Tipi | Laser Diode |
| Lamba Kodu | LED |
| Lens Oranı | NA |
| Video Uyumluluğu | 720(750)60p 1080(1125)24sF 576(625p) 1080(1125)24p 480p(525p) WUXGA(1920×1200) 1080(1125)25p 576i(625i) VGA(640×480) 1080(1125)50i 1080(1125)50p 1080(1125)60i 1080(1125)60p 480i(525i) 720(750)50p 1080(1125)30p |
| Giriş Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| HDMI | Var |
| D-Sub 15 pin ( VGA ) | Var |
| Composite Video | Var |
| S-Video | Var |
| USB Tip A | Var |
| Component Video ( RGB ) | Var |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | Var |
| DVI-D | Yok |
| DVI-I | Yok |
| HD-SDI | Yok |
| 5 x BNC | Yok |
| Mini HDMI | Var |
| Displayport | Var |
| 3D-Sync | Var |
| RCA (Sağ. Sol) | Var |
| Mikrofon | Var |
| Kontrol Portları | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| RS232C | Var |
| RJ45 ( Network ) | Var |
| M3 Remote | Yok |
| USB Tip B | Var |
| 12V Trigger | Var |
| GPIO | Yok |
| Çıkış Birimleri | BAĞLANTI TERMİNALLERİ |
| D-Sub 15 pin VGA (Çıkış) | Var |
| Mini Jack 3.5mm (Out) | Var |
| Fan Sesi | 28 dB |
| Eko Fan Sesi | 28 dB |
| Ekstra Özellikler | Full HD Laser Işık Kaynağı |
| Lens Shift | Yok |
| Yatay Lens Shift | Yok |
| Dikey Lens Shift | Yok |
| Keystone | Var |
| Yatay Düzeltme | Var |
| Dikey Düzeltme | Var |
| Kullanım Şekli | Film veya Cam ile Arkadan Yansıtma Tavana Asarak Masaüstü |
| Hoparlör | 16W |
| Boyutlar (WxHxD) | 508x165x392mm |
| Ağırlık | 14 kg |
| Tasarım | Siyah |
| Enerji Tüketimi | 450W |
| Güç Kaynağı | 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz |
| Kutu Aksesuarları | Garanti Belgesi Güvenlik Kartı Uzaktan Kumanda Ve Piller VGA Bilgisayar Kablosu Kullanım Kılavuzu (CD) Güç Kablosu |
| Garanti | 3 yıl |
| Teslimat Seçenekleri | Proje ürünü SATIŞ DEPARTMANI ile irtibat kurunuz. |
| Hediye | Tavan askı aparatı hediye ! |
3D Projeksiyon, Projeksiyon ve Sistemleri, Projeksiyonlar
ViewSonic LS830 4500 lümen 1920×1080 Full HD Lazer Projeksiyon Cihazı
| Marka | ViewSonic |
|---|























There are no reviews yet.