Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : ViewSonic |
| Teknoloji | : LED Projeksiyon |
| Projeksiyon Türü | : Taşınabilir Mini Projeksiyon |
| Parlaklık | : 50 ANSI lümen |
| Gerçek Çözünürlük | : 854×480 |
| Maksimum Çözünürlük | : 1280×800 |
| Kontrast | : 500:1 |
| Lamba Ömrü | : 30.000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | : 30.000 Saat |
| Lens Oranı | : 1.2 |
| Lamba Kodu | : LED |
| Lamba Tipi | : LED |
| Video Uyumluluğu | : 720(750)60p, 720(750)50p, 1080(1125)60i, 1080(1125)50i, 1080(1125)25p, 1080(1125)24p, 1080(1125)24sF, 1080(1125)30p, 1080(1125)60p, 1080(1125)50p, VGA(640×480), WUXGA(1920×1200) |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Terminalleri |
| HDMI | : Var |
| USB Tip A | : Var |
| USB A Power | : Var |
| Kontrol Portları | : Bağlantı Terminalleri |
| USB Tip B | : Var |
| Çıkış Birimleri | : Bağlantı Terminalleri |
| Fan Sesi | : 26 dB |
| Eko Fan Sesi | : 25 dB |
| Keystone Correction | : Var |
| Yatay Düzeltme | : Yok |
| Dikey Düzeltme | : +/- 40° |
| Kullanım Şekli | : Masaüstü |
| Hoparlör | : 2 W |
| Boyutlar (WxHxD) | : 10 x 104 x 27 mm |
| Ağırlık | : 0.3 kg |
| Tasarım | : 3 renk değiştirilebilir kapak (Gri, Sarı, Turkuaz) |
| Enerji Tüketimi | : 10 W |
| Güç Kaynağı | : 100-240V/ 50-60Hz |
| Garanti | : 2 Yıl Garanti |
| Kutu Aksesuarları | : USB A Micro USB Kablo: 1 (1m) Uzaktan Denetim: 1 QSG: 1 |























There are no reviews yet.