Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : ViewSonic |
| Ekstra Özellikler-1 | : Otomatik Uyku Zamanlayıcı, Otomatik Kapanma, Her Ortam İçin Yüksek Parlaklık, SuperColour™ Teknolojisi ile En İyi Renk Performansı, Hazır Görüntü Senaryoları, 3D Ready Deneyimi, Uzaktan Kumanda Fonksiyonu, Köşe Düzeltme, Zaman Yönetim Asistanı, Yeniden Odaklanma |
| Teknoloji | : DLP Projeksiyon |
| Projeksiyon Türü | : HD Ready Projeksiyon |
| Parlaklık | : 3800 ANSI lümen |
| 3D Özellik | : Var |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Opsiyonel |
| Görüntü Oranı | : 4:3 |
| Gerçek Çözünürlük | : 1024×768 |
| Maksimum Çözünürlük | : 1920×1200 |
| Kontrast | : 22.000:1 |
| Lamba Ömrü | : 5.000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | : 15.000 Saat |
| Lens Oranı | : 1.96-2.15 |
| Lamba Kodu | : RLC-111 |
| Lamba Tipi | : 190W |
| Video Uyumluluğu | : 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Terminalleri |
| HDMI | : Var |
| VGA | : Var |
| Composite Video | : Var |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : Var |
| Kontrol Portları | : Bağlantı Terminalleri |
| RS232C | : Var |
| USB Tip B | : Var |
| Çıkış Birimleri | : Bağlantı Terminalleri |
| Stereo Mini Jack 3.5mm | : Var |
| Fan Sesi | : 27 dB |
| Eko Fan Sesi | : 29 dB |
| Keystone Correction | : Var |
| Yatay Düzeltme | : ± 40 |
| Dikey Düzeltme | : Yok |
| Kullanım Şekli | : Masa Üstü ve Tavana Asarak |
| Hoparlör | : 2 W |
| Boyutlar (WxHxD) | : 294 x 218 x 111 mm |
| Ağırlık | : 2.2 kg |
| Tasarım | : Beyaz |
| Enerji Tüketimi | : 260 W |
| Güç Kaynağı | : 100-240V/ 50-60Hz |
| Garanti | : 2 Yıl Garanti |
| Kutu Aksesuarları |























There are no reviews yet.