Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : ViewSonic |
| Teknoloji | : DLP Projeksiyon |
| Projeksiyon Türü | : Full HD Projeksiyon |
| Parlaklık | : 4000 ANSI lümen |
| 3D Özellik | : Var |
| Görüntü Oranı | : 16:9 |
| Gerçek Çözünürlük | : 1920×1080 |
| Maksimum Çözünürlük | : 1920×1200 |
| Kontrast | : 12.000:1 |
| Lamba Ömrü | : 4.000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | : 20.000 Saat |
| USB Tip A | : 1 (5V/ 1.5A) |
| RS232C | : Var |
| RJ-45 | : Var |
| Hoparlör | : 10W |
| Boyutlar (WxHxD) | : 312x222x108mm |
| Ağırlık | : 2.79 kg |
| Tasarım | : Beyaz |
| Güç Kaynağı | : 100-240V/ 50-60Hz |
| Garanti | : 3 Yıl Garanti |























There are no reviews yet.