Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : ViewSonic |
| Teknoloji | : DLP |
| Projeksiyon Türü | : İş – Eğitim |
| Parlaklık | : 4000 ANSI lümen |
| 3D Özellik | : Var |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Opsiyonel |
| Görüntü Oranı | : 16:10 |
| Gerçek Çözünürlük | : 1280×800 |
| Maksimum Çözünürlük | : 1920×1080 |
| Kontrast | : 22.000:1 |
| Lamba Ömrü | : 3500 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | : 6500 Saat |
| Lens Oranı | : 1.-10.98 |
| Lamba Kodu | : RLC-105 |
| Lamba Tipi | : 240 W |
| Ethernet Arabirimi | : Var |
| PJ Link | : Var |
| AMX Kontrol | : Var |
| Crestron Kontrol | : Var |
| Video Uyumluluğu | : 480i(525i), 576i(625i), 480p(525p), 576(625p), 720(750)60p, 720(750)50p, 1080(1125)60i, 1080(1125)50i, 1080(1125)25p, 1080(1125)24p, 1080(1125)24sF, 1080(1125)30p, 1080(1125)60p, 1080(1125)50p, VGA(640×480), WUXGA(1920×1200) |
| HDMI | : Var |
| VGA | : Var |
| MHL | : Yok |
| Component Video | : Yok |
| Monitör Out | : Yok |
| Composite Video | : Var |
| S-Video | : Var |
| USB Tip A | : Yok |
| USB A Power | : Yok |
| USB Tip C | : Yok |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : 2 Adet |
| DVI-D | : Yok |
| DVI-I | : Yok |
| HD-SDI | : Yok |
| 5 x BNC | : Yok |
| 3D-Sync | : Yok |
| RCA (L/R) | : Yok |
| Mikrofon | : Var |
| Kontrol Portları | : Bağlantı Terminalleri |
| RS232C | : Var |
| RJ-45 | : Var |
| M3 Remote | : Yok |
| USB Tip B | : Var |
| 12V Trigger | : Yok |
| GPIO | : Yok |
| Çıkış Birimleri | : Bağlantı Terminalleri |
| Stereo Mini Jack 3.5mm | : Var |
| Fan Sesi | : 36 dB |
| Eko Fan Sesi | : 31 dB |
| Ekstra Özellikler | : 3D technology Network Capable HDMI SuperColor 3D MHL |























There are no reviews yet.