Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : ViewSonic |
| Projeksiyon Türü | : Kısa Mesafe DLP Projeksiyon |
| Parlaklık | : 3600 ANSI lümen |
| 3D Özellik | : Var |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Opsiyonel |
| Gerçek Çözünürlük | : 1024×768 |
| Maksimum Çözünürlük | : 1920×1200 |
| Kontrast | : 22000:1 |
| Lamba Ömrü | : 15.000 Saat |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Terminalleri |
| HDMI | : Var |
| VGA | : Var |
| USB Tip A | : 1 (5V/1.5A) |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : Var |
| RS232C | : Var |
| USB Tip B | : Var |
| Keystone Correction | : Var |
| Yatay Düzeltme | : Yok |
| Dikey Düzeltme | : ±40° (Dikey) |
| Kullanım Şekli | : Masa Üstü ve Tavana Asarak |
| Boyutlar (WxHxD) | : 292 x 236 x 115 mm |
| Ağırlık | : 2.6 kg |
| Tasarım | : Beyaz |
| Enerji Tüketimi | : 260 W |
| Güç Kaynağı | : 100-240V+/- 10%, 50/60Hz AC |
| Garanti | : 2 Yıl Garanti |























There are no reviews yet.