Teknik Özellikler :
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | : ViewSonic |
| Teknoloji | : İnteraktif DLP Projeksiyon |
| Projeksiyon Türü | : Ultra Kısa Mesafe Projeksiyon |
| Parlaklık | : 3500 ANSI lümen |
| 3D Özellik | : Var |
| Kablosuz Kullanım (WiFi) | : Opsiyonel |
| Görüntü Oranı | : 16:10 |
| Gerçek Çözünürlük | : 1280×800 |
| Maksimum Çözünürlük | : 1920×1080 |
| Lamba Ömrü | : 3.000 Saat |
| Eko Lamba Ömrü | : 7.500 Saat |
| Video Uyumluluğu | : VGA(640 x 480) to WUXGA_RB(1920 x 1200) |
| Bağlantı Özelliği | : Bağlantı Terminalleri |
| HDMI | : 2 Adet |
| Composite Video | : Var |
| S-Video | : Var |
| USB Tip A | : Var |
| USB A Power | : Var |
| 3.5mm Stereo Mini Jack | : Var |
| RCA (L/R) | : Var |
| Kontrol Portları | : Bağlantı Terminalleri |
| RS232C | : Var |
| USB Tip B | : 2 Adet |
| Çıkış Birimleri | : Bağlantı Terminalleri |
| Stereo Mini Jack 3.5mm | : Var |
| Fan Sesi | : 29 db |
| Eko Fan Sesi | : 29 db |
| Keystone Correction | : Var |
| Yatay Düzeltme | : -30°/+30° |
| Dikey Düzeltme | : -30°/+30° |
| Kullanım Şekli | : Tavana Asarak Kullanım |
| Hoparlör | : 2x10W |
| Boyutlar (WxHxD) | : 434 x 388 x 153 mm |
| Ağırlık | : 6.08 kg |
| Tasarım | : Beyaz |
| Enerji Tüketimi | : 410 W |
| Güç Kaynağı | : 100-240V/ 50-60Hz |
| Garanti | : 3 Yıl Garanti |
| Kutu Aksesuarları | : Güç Kablosu, VGA Kablosu, Uzaktan Kumanda, Hızlı Başlangıç Kılavuzu |
| Ekstra Özellikler | : Küçük Mekanlarda, Büyük Görüntüler, Hepsi Birarada İnteraktif Çözüm, vBoard ™ etkileşimli yazılım,İsteğe Bağlı Qwizdom Oktopus ™ Yazılımı, SuperColor ™ : İnanılmaz Renk Doğruluğu |























There are no reviews yet.